W tym poście dowiesz się, jakie dekoracje będą królowały w tym roku w czasie świąt Bożego Narodzenia ! Zapraszamy do zapoznania się z trendami.

Kolorystyka.

Kolory są bardzo ważne ! I nie są one byle jakie. Po miesiącach spokoju i równowagi, czas na coś żywszego i intensywniejszego.

Odcienie zieleni.

Zieleń, możemy ją użyć do aranżacji stołu. Idealnie będzie się komponować ze złotymi i czerwonymi elementami. Monokolorystyczne wnętrza również są w modzie, więc połączmy zieleń z kolorem szałwii czy oliwki i stwórzmy bardziej intymną przestrzeń.

Kolory ziemi.

Kolory, które wypadałoby mieć w swoich wnętrzach podczas tegorocznych świąt to brązy, beże i kolor musztardowy. Połączmy je najlepiej z naturalnymi materiałami lnem, drewnem, wełną lub mięsistą dzianiną.

Burnished berries, co to ?

Jest to zbiór kilku kolorów, idealnie ze sobą współgrających. Terakota, malina, śliwka, burgund mowa o tym połączeniu mowa. Jest to również super pomysł na ubranie choinki.

Dekoracje.

Ten rok kryje się pod słowem oryginalność i wyjątkowość. Dużym hitem będą również dekoracje i opakowania prezentów wykonane ręcznie. Personalizowane prezenty, lub te wykonane ręcznie to również „must have” tych świąt.

Table scaping, bajkowo zastawione stoły.

Ciemnodrewniany, barokowy stół obfito zastawiony. Wazony z dużymi bukietami, wysokie świeczniki. W otoczeniu kolor bordowy i burgundowy. Tak właśnie przygotujemy jadalnię na wigilijną ucztę.

Dekoracje na suficie ?

Oświetlenie w tym roku gra pierwsze skrzypce. I wcale nie ma tu mowy o dekoracjach świetlnych przed domem. Jeżeli mamy w swoich wnętrzach wiszące oświetlenie sufitowe to właśnie tu tkwi cały szczegół ! Teraz wystarczy te lampy udekorować i gotowe ! Na pewno zrobi to wrażenie na wszystkich. Wystarczy wykorzystać ozdoby choinkowe nowe lub te, które już mamy.  

Święta na maxa, christmaximalism !

To jest to, co wielbiciele świąt i dekoracji kochają. Boże narodzenie pełne przepychu i niekończące się świętowanie. W tym roku ozdabiamy absolutnie wszystko ! Od łazienki po sypialnie. Stwórzmy w swoich domach świąteczne królestwa jak z bajki !

W te święta szukamy oryginalności i odwagi. Tworzymy swoje świąteczne azyle, w których będziemy świętować i cieszyć się czasem spędzonym z tymi którzy są nam najbliżsi.