O nas...

Zespół bloga składa się z trzech kobiet o odmiennym zdaniu, charakterze i stylu. Łączy je jednak wspólna pasja do projektowania, aranżacji oraz urządzania wnętrz.

Paulina
Menedżer oraz lider zespołu. Zajmuje się również aranżacją naszego showroomu. Jej ulubionym stylem jest styl industrialny, loftowy jak i również aranżacje o surowym wykończeniu.
Kasia
Specjalista ds. sprzedaży internetowej. Kasia zajmuje się sprzedażą internetową oraz kontaktem z klientem on-line. Jest również naszym osobistym grafikiem. Style, w których się najlepiej odnajduje to nowoczesny i glamour.
Ada
Jej konik to obsługa klienta indywidualnego oraz pozyskiwanie nowych klientów B2B. Ada zajmuje się również aranżacją showroomu. Style w których się najlepiej czuje to eklektyczny, skandynawski i połączenie stylu glamour ze stylem klasycznym.

Umeblowana poleca

Zobacz takze:

Biuro, czyli centrum dowodzenia

Biuro, czyli centrum dowodzenia Coraz częściej można się spotkać z pracą zdalną. Aby praca była efektywna napiszemy co i jak można zrobić żeby dobrze urządzić

Stare po nowemu

Stare po nowemu Często stare lub zniszczone meble wyrzucamy. A czy nie warto dać im drugie życie? Czasami nie trzeba kupować nowych rzeczy, a wystarczy

Share on facebook