O nas...

Zespół bloga składa się z trzech kobiet o odmiennym zdaniu, charakterze i stylu. Łączy je jednak wspólna pasja do projektowania, aranżacji oraz urządzania wnętrz.

Paulina
Menedżer oraz lider zespołu. Zajmuje się również aranżacją naszego showroomu. Jej ulubionym stylem jest styl industrialny, loftowy jak i również aranżacje o surowym wykończeniu.
Kasia
Specjalista ds. sprzedaży internetowej. Kasia zajmuje się sprzedażą internetową oraz kontaktem z klientem on-line. Jest również naszym osobistym grafikiem. Style, w których się najlepiej odnajduje to nowoczesny i glamour.
Ada
Jej konik to obsługa klienta indywidualnego oraz pozyskiwanie nowych klientów B2B. Ada zajmuje się również aranżacją showroomu. Style w których się najlepiej czuje to eklektyczny, skandynawski i połączenie stylu glamour ze stylem klasycznym.

Umeblowana poleca

Zobacz takze:

Choinkowe inspiracje

Choć do Gwiazdki mamy jeszcze trochę czasu, przygotowania trwają nie od dziś… Jednym z najważniejszych elementów dekorowania domu jest choinka, ta tradycja nigdy nie przeminie,

Mikołajkowy poradnik prezentowy

6 grudnia oraz Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, więc najwyższa pora podjąć decyzję jaki prezent sprawi Twoim bliskim największą radość. W dzisiejszym poście zobaczycie,

Święta na maksa !

W tym poście dowiesz się, jakie dekoracje będą królowały w tym roku w czasie świąt Bożego Narodzenia ! Zapraszamy do zapoznania się z trendami. Kolorystyka.

Share on facebook