6 grudnia oraz Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, więc najwyższa pora podjąć decyzję jaki prezent sprawi Twoim bliskim największą radość. W dzisiejszym poście zobaczycie, że nie potrzeba dużej sumy aby zrobić drugiej osobie ciekawy podarunek. Mikołajki i Boże Narodzenie to wspaniały czas obdarowywania, miłych gestów i niespodzianek, dlatego większość z nas nie może się co roku doczekać tych pięknych dni i wcale nie dotyczy to wyłącznie najmłodszych.

 

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, co w tym roku podarować mamie, tacie, dzieciom, przyjaciołom, czy innym bliskim osobom z okazji Mikołajek, zobacz nasze propozycje.

Filiżanka

Filiżanka, a może kubek w pięknym kolorze to wspaniały upominek, który wystarczy zawinąć w dekoracyjny celofan, lub papier i udekorować świątecznymi dodatkami: szyszką, sztuczną gałązką, bombką…

Świecznik

Do prostej latarenki włóż ozdobne świece, oklej ozdobnym papierem i udekoruj drobnym, świątecznym elementem. Takie drobiazgi robią wrażenie.

Osłonka

Osłonka na doniczkę o ciekawym kształcie to idealny upominek, bo można do niej wstawić małe świąteczne drzewko.

Figurki

Figurki są unikatowym prezentem. Mogą być w stylu świątecznym lub całkiem od tego odbiegać. Srebrne, złote.. Wybór jest ogromny, a świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Świąteczne poduchy i koce

Pięknie odmienią sofę, łóżko czy fotel – jedna poducha, lub koc i gotowe! Nie tylko otulą wnętrze ale również będą pięknie wyglądać.

Bon podarunkowy

Nasze bony podarunkowe to pewność, że prezent spełni oczekiwania obdarowywanego. To także idealne rozwiązanie, jeśli nie wiesz, na jaki podarunek się zdecydować.

Okres oczekiwania na Święta jest cudownym i radosnym czasem. Warto się nim cieszyć i wykorzystywać każdą chwilę. Którykolwiek z prezentów świątecznych wybierzesz — pamiętaj, że to nie o rzeczy chodzi, których i tak wciąż mamy za dużo, ale o gest, o miłość i myśli, które poświęcamy drugiej osobie, kiedy coś dla niej przygotowujemy.

 

Życzę Wam zatem dużo uśmiechu i radości z każdego prezentu! 😊