Nacisk na komfort - trendy meblarskie 2021

W tym roku najważniejszym trendem w designie jest wygoda ! Więcej czasu spędzamy w domu, więc potrzebujemy mebli, które otulą nas swoją jakością wykonania, przyjemnym naturalnym materiałem, kolorem i miękkością. Sama myśl o meblach w których możemy się zanurzyć, drewno które ukoi nasz umysł i kolory otulające całość budzą w nas uczucie beztroski i spokoju.

Modne sofy i narożniki

W 2021 roku modne będą meble o zaokrąglonych kształtach ale i również meble modułowe.

Sofy bądź narożniki w zaokrąglonych kształtach dodadzą we wnętrzu delikatności i przytulności. Meble modułowe dadzą nam możliwość i łatwość zmian w dopasowaniu pomieszczenia do swoich aktualnych potrzeb.

Zdjęcie wykonane w showroom DirekOutlet
Zdjęcie wykonane w showroom DirektOutlet

Plecionki

Lekkie plecionki to idealne uzupełnienie do dużej przytulnej sofy w salonie. Styl plecionych mebli wprowadza do wnętrza beztroski, letni klimat. Tego typu meble możemy wkomponować do salonu, sypialni czy nawet biura.

Krzesła Elfros w przytulnej jadalni
KRZESŁO CANORAnatural
Krzesło Canora w naturalnej aranżacji
Krzesło Acerra użyte w sypialni

Fotele vintage

Jednym z trendów wśród foteli który wpasuje się do wnętrz jest styl vintage. Ten styl idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, ponieważ obecne trendy nie stawiają nam żadnych granic w łączeniu materiałów czy kolorów.

Fotel Savalen wkomponowany w styl industrialny.

Otwarte regały

Kolejnym trendem w tym roku są duże otwarte regały na których możemy stworzyć swoje małe kompozycje dodając kolejną cząstkę siebie we wnętrzu . Wybierając taki regał możemy również podzielić wnętrze na strefy.

Nawiązując do poprzednich artykułów i wpisu trendem na ten sezon jest natura, wygoda i otoczenie które obudzi w nas uczucie beztroski i spokoju.