Początek nowej pory roku, to czas zapowiedzi nowych trendów. Co tym razem zagości we wnętrzach ?

Kolory i materiały mają jeszcze bardziej rozbudzać nasze zmysły, a natura jeszcze odważniej wkracza do naszych wnętrz. Na nowo odkryjemy dobrze znane nam style. Neo-antique, aranżacja utrzymana w tym duchu, jest klasyczna, ale uzupełniają ją nowoczesne dodatki. Neo-romantic to znów wnętrza, harmonijne z silnym walorem emocjonalnym, (dużo osobistych elementów dekoracji, zdjęcia, pamiątki) z odrobiną nowoczesności (żeby nie było zbyt mdło). Neo-retro, to połączenie nowoczesności i estetyki lat 50. czyniące wnętrze ponadczasowym i niezwykle kobiecym.

Barwy jesieni.

Paleta kolorów, to odcień terakoty (parkietu), bardzo stylowy i kojący kolor greige, stonowany burgund  i wszystkie odcienie ziemi !  Wnętrza mają sprzyjać cieszeniu się codziennością.

Two-tone ?

Meble i dodatki w dwukolorowej wersji. Jeżeli ciężko jest nam się zdecydować na jeden kolor z jesiennej palety, to po prostu wybierzmy dwa ! Jest to trend, który pozwoli nam eksperymentować i trochę zaszaleć.

Przedpokój naszą wizytówką.

Przedpokój, jest wizytówką naszego domu i zapowiedzią tego co czeka nas w środku. Obecnie dużo stylistów wnętrz skupia się na tej przestrzeni, aby mogło sprawiać  że możemy czuć się dobrze i bezpiecznie już od progu domu lub mieszkania.

Biuro w sypialni.

Koniec z pracą przy stole w kuchni lub na kanapie w salonie. Biuro przenosimy do sypialni ! To tutaj stworzymy uporządkowaną i harmonijną przestrzeń biurową.

Bąbelki ?

Te elementy pojawią się w oświetleniu jako klosze, a w elementach dekoracyjnych znajdziemy je wśród świec (które również możemy wykonać sami). W bąbelkowych wazonach, będziemy trzymać przepiękne susze !

Dynie w eleganckim wydaniu.

Dynie to coroczny trend. Lecz w tym roku wystąpią w bardziej eleganckiej i luksusowej wersji.

Materiały…

Materiały również mają stymulować nasze zmysły, więc muszą być naturalne. Lecz w tym sezonie, zostaną one połączone z chromowanymi elementami. W obecnym sezonie, pojawią się również pozostałości z poprzedniego takie jak, plecionka wiedeńska, eko skóra i sztruks.

Jesień to czas, w którym każdy chce poczuć odrobinę magii i ciepła. Tak małe rzeczy pomogą nam uczynić wnętrza właśnie takimi !