Poznajmy się !

Witamy wszystkich czytelników, którzy tak jak my kochają aranżację, wystrój wnętrz oraz chcą od swojego domowego wnętrza trochę więcej niż tylko przeciętności. Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo inspiracji i obecnie obowiązujących trendów. Piszemy dla was tak, aby czas który nam poświęcicie nie był czasem straconym oraz minął wam w przyjemny sposób. Chcemy, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Direkt Outlet Sp. z o.o. Sp. k. to firma rodzinna założona przez dwójkę braci. Firma powstała w 2020 roku. Swoją sprzedaż zaczęła od sprzedaży internetowej, obecnie działalność została rozszerzona o sklep stacjonarny w rodzinnym mieście. W firmie głównymi wartościami jest rodzina, przyjaźń oraz uczciwość. Zależy nam na miłej i swobodnej atmosferze oraz pracy zespołowej.

Teraz słówko o nas

Zespół bloga składa się z trzech kobiet o odmiennym zdaniu, charakterze i stylu. Łączy je jednak wspólna pasja do projektowania, aranżacji oraz urządzania wnętrz.

Paulina

Menedżer oraz lider zespołu. Zajmuje się również aranżacją naszego showroomu. Jej ulubionym stylem jest styl industrialny, loftowy jak i również aranżacje o surowym wykończeniu.

Kasia

Specjalista ds. sprzedaży internetowej. Kasia zajmuje się sprzedażą internetową oraz kontaktem z klientem on-line. Jest również naszym osobistym grafikiem. Style, w których się najlepiej odnajduje to nowoczesny i glamour.

Ada

Jej konik to obsługa klienta indywidualnego oraz pozyskiwanie nowych klientów B2B. Ada zajmuje się również aranżacją showroomu. Style w których się najlepiej czuje to eklektyczny, skandynawski i połączenie stylu glamour ze stylem klasycznym.